• Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No: 107/A İskenderun/Hatay
  • (0326) 618 00 08
  • 08:00 - 17:00 CUMARTESİ- PAZAR AÇIĞIZ
Hakkımızda

Hakkımızda

Fer Grup kurulduğu 1990 yılından bu yana yaptığı çalışmalarla inşaat ve otomotiv alanında geniş bir birikim ve personel kaynağına sahip olan Fer Şirketler gurubu, Türkiye’nin bu alanda önemli inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Fer'in bu başarısının ardında yatan nedenlerin başında işverenlerimiz ile kurduğumuz güvenilir işbirliği yatmaktadır.  Projelerin her aşamasında sürdürülen ve pekiştirilen bu birliktelik Fer Şirketler Gurubu’nun üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlamasını ve zamanında teslim etmesini sağlamıştır. Kuruluşundan bu yana Fer Şirketler Gurubu’nun hiçbir şekilde taviz vermediği çalışma anlayışının temelini “Hangi tutar ve şartla alınmış olursa olsun, taahhüt ettiğimiz işi, en iyi kalitede ve zamanında teslim etmek” ilkesi oluşturmaktadır. İlkelerimiz ve çalışma anlayışımız bizi, güvenilen bir şirket konumuna getirmiştir. Ar GE-Araştırma Geliştirme ve öğrenilen kazanımlarla elde edilen bilgiyi en uygun biçimde hayata geçirmek temel hedefimizdir. Bu bize her zaman yenilenmeyi, sürekli bir değişim içinde olmayı sağlamaktadır.

Vizyonumuz:

Otomotiv ve inşaat sektöründe dünyanın ileri gelen markaları ile birlikte çalışarak siz müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyoruz.

Misyonumuz:

Fer Grup, otomotiv ve inşaat sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, otomotiv değer zinciri alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir otomotiv şirketidir.